De practice manager/leidinggevende dierenarts als peopleleader

De practice manager/leidinggevende dierenarts als peopleleader

Effectief communiceren, motiveren en leidinggeven in de praktijk

Binnen het AniCura Excellent Leadership Framework onderscheiden we 3 dimensies van leiderschap; Performance, People en Self Leadership. People Leadership gaat over het vermogen van leidinggevenden om betrokkenheid te creëren en medewerkers te ontwikkelen. Het gaat om effectief communiceren met medewerkers en zo te zorgen voor een positieve werkomgeving.

Gesprekstechnieken staan dan ook centraal tijdens deze training, afgestemd op de verschillende soorten medewerkers en situaties die zich kunnen voordoen in de kliniek. Hoe geef je op de meest effectieve wijze leiding, uitgaande van de medewerkers? Hoe bevorder je samenwerking en los je conflicten op? Hoe creëer je een cultuur van constante feedback? Hoe betrek en motiveer je medewerkers bij het bereiken van de kliniekdoelstellingen? Dat komt in deze training uitgebreid aan de orde. Dit doen we samen met een acteur om het inzicht in jouw acties en het effect daarvan op medewerkers te vergroten. Daarbij krijg je concrete handreikingen om hierin verder te groeien.



Onderwerpen:

•       Effectief communiceren

•       Betrokkenheid en motivatie creëren

•       Inspireren en uitdagen van medewerkers om hun te laten groeien

•       Structuur om mensen te ontwikkelen en samenwerking te bevorderen

•       Situationeel leiderschap

•       Creëren van een constante feedback cultuurmet een coachingsinstelling middels prestatie- en ontwikkelingsgesprekken

•       Oefenen met professionele acteur

 

Doelgroep

Deze cursus is voor praktijk managers en leidinggevende dierenartsen

 

Data

3-daagse cursus | 13 en 14 september en 11 oktober | 09.00 - 17.00

 

Trainers

Jan Willem van Leeuwen

Hans van der Linden

 

Kosten

Deze cursus kost €925,- (excl. BTW) per deelnemer. No-show tarief van €50,- (excl. BTW) geldig. 

De kliniek zal vanuit het Centrale team van AniCura een doorbelasting ontvangen na afloop van de cursus.
In het veld met de gevraagde factuurgegevens mag je de adresgegevens van de kliniek invullen en bij VAT number mag je 1 invullen.

Nascholingspunten

Met deze cursus verdien je in totaal 18 nascholingspunten.

 

Locatie

Online | Deelnamelink ontvang je ongeveer 2 weken voor de start van de cursus via Avanze.

About this course

-

Error

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded.